Tüm ürünler
-
Alüminyum Levha Metal
-
Alüminyum Levha Bobin
-
Alüminyum Yuvarlak Boru
-
Alüminyum Yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Sac
-
Alüminyum Kare Tüp
-
İnce Alüminyum Şeritler
-
Yuvarlak Alüminyum Levha
-
Alüminyum Bobin Tüp
-
Alüminyum Kaynak Teli
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik bobin
-
Metal Kesme Bıçakları
anahtar kelimeler [ aluminum sheets metal ] eşleşme 86 Ürünler.
2024 T3 Alüminyum Levhalar Metal 4 ft X 8 ft Parlak Düz
| Ürün adı: | ASTM Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Seviye: | 5000 Serisi Alüminyum levha |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı İnce Çizgi Cilalı düz |
Özelleştirilmiş Alüminyum Levhalar Metal Al Püskürtme Hedefi 0.2mm 7075
| Ürün adı: | Oluklu Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Genişlik: | Müşteri Gereksinimi 10mm~2500mm 1200mm 500mm-2800mm 600-2000mm |
| Seviye: | 7075 |
Saç Çizgisi Alüminyum Levhalar Metal Blok 6061 6063 7050 7075 T6 200mm
| Ürün adı: | 1060 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 1060 |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı İnce Çizgi Cilalı düz |
1100 Alüminyum Levhalar Metal Kabartmalı Levhalar H18 Tam Sert 3003 H24
| Ürün adı: | 0.15mm Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Seviye: | 6000 Serisi Alüminyum levha |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı İnce Çizgi Cilalı düz |
Çok Fonksiyonlu Alüminyum Levhalar Metal 1060 5052 6061 7075 Uçak İçin 0.3-430mm 0.2-200mm
| Standart: | EN, ASTM, JIS, ASTM/ DIN/ GB/ SUS, ASTM AISI JIS DIN GB |
|---|---|
| Yüzey: | Değirmen, Kabartma, Sıva, Elmas vb. |
| Genişlik: | 100-2600mm |
6061 T6 80mm Alüminyum Levha Metal Toz Boyalı 6000 Serisi Alaşım
| Ürün adı: | Alüminyum Alaşımlı Kaplamalı Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Seviye: | 6061 |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
Basınçlı Kap için Eloksallı H112 Alüminyum Levha Metal 5A06
| Ürün adı: | Basınçlı Kap Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Seviye: | 5A06 |
| Yüzey işleme: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
Haddelenmiş Ekstrüde 1060 Alüminyum Sac Rulolar ISO9001 RoHS
| alaşım: | 1060 |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
5 Serisi 5A06-O Alüminyum Levha Metal Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşımlı Levha
| Ürün adı: | Yüksek Mukavemetli Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Seviye: | 5A06 |
| Yüzey işleme: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
5083 Marine Alüminyum Levha Metal 5052 5054 5086 5754 Kalın Alüminyum Levha
| Ürün adı: | Alüminyum Levha 5083 |
|---|---|
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
| Genişlik: | Müşteri Gereksinimi 10mm~2500mm 1200mm 500mm-2800mm 600-2000mm |

