Tüm ürünler
-
Alüminyum Levha Metal
-
Alüminyum Levha Bobin
-
Alüminyum Yuvarlak Boru
-
Alüminyum Yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Sac
-
Alüminyum Kare Tüp
-
İnce Alüminyum Şeritler
-
Yuvarlak Alüminyum Levha
-
Alüminyum Bobin Tüp
-
Alüminyum Kaynak Teli
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik bobin
-
Metal Kesme Bıçakları
anahtar kelimeler [ aluminum sheets metal ] eşleşme 86 Ürünler.
Özelleştirilmiş Ekstrüzyon Alüminyum Yuvarlak Çubuk 1060 6mm 8mm
| Ürün adı: | 1060 Alüminyum Alaşımlı çubuk |
|---|---|
| Seviye: | 1000 Serisi |
| Şekil: | Yuvarlak Kare ve özelleştirilmiş |
Bina İnşaatı Isı Yalıtımı Alüminyum Folyo Rulo Isı Yalıtımlı 2mm
| Standart: | ASTM AISI JIS DIN GB,DIN,ASTM,SGS,GB/T3880-2006 |
|---|---|
| Seviye: | 1000 Serisi,5,1000-8000 serisi,1.3,8 serisi |
| Başvuru: | İnşaat, Dekorasyon, Çatı Kaplama, boru, tencere |
Mimari alaşım levha 6063 Alüminyum panel 1mm 3mm 5mm 10mm Kalınlık
| Ürün adı: | yüksek kaliteli 4x8 alüminyum sac |
|---|---|
| Seviye: | 6000 serisi |
| Kalınlık: | 0,2-200 mm |
Fabrika Üretim Levhaları 6061 Eloksallı Alüminyum Çatı Kaplama Levhası Fiyatları
| Seviye: | 6000 serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm~2500mm, özel gereksinime göre |
| Kalınlık: | 0,2-200 mm |
3003 6061 Metal Alüminyum Alaşımlı Değirmen Kaplama Bobini 0.1mm - 6.5mm Kalınlık
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
| Bobin Dış Çapı: | 1000-2000mm |
0.1 - 3mm Standart 5052 Alüminyum Ayna Cilalı Sac Levha Metal
| Seviye: | 5000 Serisi |
|---|---|
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
| Genişlik: | 10mm~2500mm, özel gereksinime göre |

