Tüm ürünler
-
Alüminyum Levha Metal
-
Alüminyum Levha Bobin
-
Alüminyum Yuvarlak Boru
-
Alüminyum Yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Sac
-
Alüminyum Kare Tüp
-
İnce Alüminyum Şeritler
-
Yuvarlak Alüminyum Levha
-
Alüminyum Bobin Tüp
-
Alüminyum Kaynak Teli
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik bobin
-
Metal Kesme Bıçakları
anahtar kelimeler [ aluminum sheets metal ] eşleşme 86 Ürünler.
Kaplamalı İnce Düz Alüminyum Levha 6111 1mm Alaşımlı Sac
| Ürün adı: | 6111 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 6111 |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
% 99,5 Saflıkta Alüminyum Levha Rulo 1050 Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bobin
| alaşım: | 1050 |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
| Başvuru: | İnşaat Bina Dekorasyon Çatı kaplama tavan |
Cilalı 7050 Alüminyum Sac Levha Metal 3mm 5mm 10mm Özelleştirilmiş
| Seviye: | 7000 serisi |
|---|---|
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
| Kalınlık: | 0.30mm~500mm |
Ayna Cilalı 3003 Alüminyum Sac Levha Metal 0.1 - 3mm Kalınlık
| Seviye: | 3000 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.10mm~500mm |
| Renk: | Simli, Renkli / gümüş, Beyaz |
Renkli Kaplamalı 3104 5182 Al Coil ASTM 0.26mm Alüminyum Levha Rulo
| alaşım: | 3104 5182 |
|---|---|
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
| teknoloji: | Haddelenmiş ve ekstrüde edilmiş |
5000 Serisi EN Alüminyum Metalik Levhalar Levhalar 0.1-5mm Uzunluk 500-16000mm
| Tip: | Levha, Levha, Levha/ Levha/ Panel |
|---|---|
| kaplama: | PVDF, PE, Eloksal, Vb. |
| kullanım: | Dekorasyon, İnşaat, Sanayi, Vb. |
Endüstriyel 0.3-430mm 0.2-200mm için EloksallıAlüminyum Alaşımlı Metal Plakalar
| Renk: | Gümüş, Altın, Siyah vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,05-200 mm |
| kullanım: | Dekorasyon, İnşaat, Sanayi, Vb. |
5083 O Temperli Alüminyum Alaşımlı Levhalar Metalik Değirmen Kaplama Genişliği 100-2600mm
| Yüzey işleme: | Kabartmalı, Değirmen Cilası, Diğer, Değirmen Cilası |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi, Dekorasyon, Uçak Yapıları, Havacılık, İnşaat |
| Tedavi: | Mill Finish, Eloksal, Fırçalanmış, vb. |
Fırçalanmış Alüminyum Alaşımlı Levhalar 0.3-430mm Kalınlık 0.2-200mm Kabartmalı Yüzey İşlem
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Yüzey: | Değirmen, Kabartma, Sıva, Elmas vb. |
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 6061, vb. |
Uçak Sınıfı 7075 Alüminyum Levha Sac Cilalı 0.2mm-200mm Kalınlık
| Ürün adı: | 7075 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 7075 |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |

