Tüm ürünler
-
Alüminyum Levha Metal
-
Alüminyum Levha Bobin
-
Alüminyum Yuvarlak Boru
-
Alüminyum Yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Sac
-
Alüminyum Kare Tüp
-
İnce Alüminyum Şeritler
-
Yuvarlak Alüminyum Levha
-
Alüminyum Bobin Tüp
-
Alüminyum Kaynak Teli
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik bobin
-
Metal Kesme Bıçakları
anahtar kelimeler [ aluminum sheets metal ] eşleşme 86 Ürünler.
6000 Serisi T651 AL Rulo Isıl İşlem Haddelenmiş Alüminyum Rulo
| alaşım: | 6000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
Düz İnce Çizgili Alüminyum Panel Levha %98.9 Al Plaka 6063 T6
| Ürün adı: | %98.9 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 6063 T6 |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
Profesyonel tedarikçi 7075 T651 Oluklu alüminyum levha alüminyum çatı kaplama levhası fiyatları
| Ürün adı: | Oluklu Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Seviye: | 7075 |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
T351-T851 Uçak Alüminyum Sac Rulo 3105 5052 6061 Değirmen Finish
| alaşım: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat Bina Dekorasyon Çatı kaplama tavan |
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
3003 1100 1060 Alüminyum Levha Bobin AL Bobin GB ASTM-B209
| alaşım: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat Bina Dekorasyon Çatı kaplama tavan |
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
JIS Karbon Dilme Kenar İşleme Sac 0.5mm - 100mm
| sertifika: | ISO, ABS, CE vb. |
|---|---|
| paket: | Standart İhracat Paketi |
| Seviye: | Q235, Q345, SS400, A36, AH36,AH32vb. |
5052 Eloksallı Alüminyum Rulo Değirmen Finish Alüminyum Rulo Sac
| alaşım: | 5052 |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
Sertleştirilmiş Alüminyum Alaşımlı Bobin 5052 ASTM AISI Yüksek Yorulma Dayanımı
| alaşım: | 5052 |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
7075 Mill Finish Alüminyum Panel Rulo Sac Kaplı Yüzey 200mm
| Ürün adı: | 7075 Alüminyum Değirmen Finish yüzeyi Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 7000 serisi |
| Kalınlık: | 0,2-200 mm |
3000 Serisi Alüminyum Sac Rulo Genel Amaçlı ASTM B209 Alaşım 3003 H14
| Ürün adı: | Korozyon direncine sahip AL Bobin |
|---|---|
| alaşım: | 3003 |
| Başvuru: | İnşaat Bina Dekorasyon Çatı kaplama tavan |

