Tüm ürünler
-
Alüminyum Levha Metal
-
Alüminyum Levha Bobin
-
Alüminyum Yuvarlak Boru
-
Alüminyum Yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Sac
-
Alüminyum Kare Tüp
-
İnce Alüminyum Şeritler
-
Yuvarlak Alüminyum Levha
-
Alüminyum Bobin Tüp
-
Alüminyum Kaynak Teli
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik bobin
-
Metal Kesme Bıçakları
anahtar kelimeler [ aluminum sheets metal ] eşleşme 86 Ürünler.
6181A 6005A 6022 6011 Alüminyum Levha Metal Otomobil Aynası Cilalı
| Ürün adı: | 6018A Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 6018A |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
5182 O Alüminyum Levha Metal Damalı Kabartma Alüminyum Paneller
| Ürün adı: | 5182 O Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 5182 O |
| Yüzey İşlem: | cilalı |
1060 H24 Alüminyum Sac Rulo 3003 H14 H22 İnşaat İçin
| alaşım: | 1000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | H22 H24 H26 H28 H112 |
| Başvuru: | İnşaat Bina Dekorasyon Çatı kaplama tavan |
1000 Serisi Toz Boyalı Alüminyum Sac Rulo ISO9001 RoHS
| alaşım: | 1000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | O,H12 H14 H16 H18 H19 H22 H24 H26 H28 H112 |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
Alüminyum Sac Üreticisi 1050/1060/1100/3003/5083/5052/6061/6063/7075 Spot
| Ürün adı: | Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Seviye: | 1050/1060/1100/3003/5083/6061 |
| Yüzey işleme: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
1060 Özelleştirilmiş Alüminyum Levhalar Metal Ayna Tedavisi 500mm
| Yüzey işleme: | Kabartmalı, Değirmen Cilası, Diğer, Değirmen Cilası |
|---|---|
| Uzunluk: | 500-16000mm |
| Yüzey: | Değirmen, Kabartma, Sıva, Elmas vb. |
Sanayi için 3003 O Temperli Alüminyum Levhalar Metal 100-2600mm Eloksallı Yüzey
| Renk: | Gümüş, Altın, Siyah vb. |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi, Dekorasyon, Uçak Yapıları, Havacılık, İnşaat |
| Tip: | Levha, Levha, Levha/ Levha/ Panel |
1-12m Uzunluk 3mm Alüminyum Levha Metal 6016 T4 Mill Parlak
| Ürün adı: | 6016 T4 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 6016 T4 |
| Yüzey İşlem: | bitmiş |
3003 3004 3105 Alüminyum Ayna Sacları Metal 0.05 - 200mm Levha Panel
| Renk: | Gümüş, Altın, Siyah vb. |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-430 mm; 0,2-200 mm; |
| Tip: | Levha, Levha, Levha/ Levha/ Panel |
1100 Alaşımlı Metal Alüminyum Levha 1000 Serisi 1mm 3mm 5mm
| Ürün adı: | 1100 alüminyum levha |
|---|---|
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
| Kalınlık: | 0,25-430 mm |

