Tüm ürünler
-
Alüminyum Levha Metal
-
Alüminyum Levha Bobin
-
Alüminyum Yuvarlak Boru
-
Alüminyum Yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Sac
-
Alüminyum Kare Tüp
-
İnce Alüminyum Şeritler
-
Yuvarlak Alüminyum Levha
-
Alüminyum Bobin Tüp
-
Alüminyum Kaynak Teli
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik bobin
-
Metal Kesme Bıçakları
anahtar kelimeler [ aluminum sheets metal ] eşleşme 86 Ürünler.
Kabartmalı Sac Rulo Alüminyum Bobin Alaşımlı Metal Özelleştirilmiş 1000 - 2000mm
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, Kabartmalı, Eloksallı |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
Kalınlığı 0.5mm Olan Binalarda Uzmanlaşmış ASTM Alüminyum Metalik Plakalar
| Tedavi: | Mill Finish, Eloksal, Fırçalanmış, vb. |
|---|---|
| kullanım: | Dekorasyon, İnşaat, Sanayi, Vb. |
| Uzunluk: | 500-16000mm |
Hafif Sanayi İçin Kullanılan 5A06 H112 Alüminyum Alaşımlı Levha Levhalar ASTM / DIN / GB / SUS
| Kalınlık: | 0,05-200 mm |
|---|---|
| Standart: | EN, ASTM, JIS, ASTM/ DIN/ GB/ SUS, ASTM AISI JIS DIN GB |
| Alaşım: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 6061, vb. |
ASTM AISI 5052 Alüminyum Levha Bobin Kabartmalı 3mm-2600mm Genişlik
| alaşım: | 5052 |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
Orta Sert Değirmen Finish Alüminyum Rulo 1050 1100 3003 5052 Soğuk Haddelenmiş
| alaşım: | 6000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
Isıl İşlem Görmüş 6000 Serisi Alüminyum Rulo Rulo H12 H14 H16 3mm-2600mm Genişlik
| alaşım: | 6000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
6000 Serisi Al Bobin Isıl İşlem Alüminyum Bobin Rulo 0.1mm-6.5mm Kalınlık
| alaşım: | 6000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
Alüminyum Levha 5083 H116 ASTM B209 4x6 Alüminyum Levha 3 4 Alüminyum Levha 0.1mm-260mm
| Ürün adı: | ASTM Alüminyum Levhalar |
|---|---|
| Seviye: | 5000 Serisi Alüminyum levha |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
0.3mm 0.4mm 0.5mm Kalın Alüminyum Sac Rulo Değirmeni Finish 1100 3003 3004 3105
| alaşım: | 6000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
Çatı Binası Dekorasyonu için 3000 Serisi 3003 H6 Sıva Kabartmalı Alüminyum Rulo
| alaşım: | 6000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |

