Tüm ürünler
-
Alüminyum Levha Metal
-
Alüminyum Levha Bobin
-
Alüminyum Yuvarlak Boru
-
Alüminyum Yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Sac
-
Alüminyum Kare Tüp
-
İnce Alüminyum Şeritler
-
Yuvarlak Alüminyum Levha
-
Alüminyum Bobin Tüp
-
Alüminyum Kaynak Teli
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik bobin
-
Metal Kesme Bıçakları
anahtar kelimeler [ aluminum sheets metal ] eşleşme 86 Ürünler.
Tekne Kullanımı İçin Deniz Sınıfı 5000 Serisi 5083 Alüminyum Levha Alüminyum Levha
| Seviye: | 5083 |
|---|---|
| Genişlik: | 10mm~2500mm, özel gereksinime göre |
| Başvuru: | Sanayi, Dekorasyon, Uçak Yapıları, İnşaat |
% 99 Saflıkta Alüminyum Levha Bobin 1100 Alüminyum Şerit Bobin
| alaşım: | 1100 |
|---|---|
| Yüzey: | Işık düz ve düz |
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
1100 Alüminyum Rulo Rulo 2mm 3mm
| alaşım: | 1100 |
|---|---|
| Yüzey: | Işık düz ve düz |
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
3003 Alüminyum Ayna İşleme Bobini ASTM AISI JIS DIN GB ASTM-B209 6.5mm
| Standart: | ASTM AISI JIS DIN GB ASTM-B209 |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2000mm |
| Adedi: | 1 ton |
%99 Saflıkta Alüminyum Şerit Rulo 1100
| alaşım: | 1100 |
|---|---|
| Yüzey: | Işık düz ve düz |
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
6000 7000 Serisi İnce Alüminyum Şeritler Oluklu Alüminyum Metal Şerit
| Ürün adı: | Alüminyum Levha Levha |
|---|---|
| Seviye: | Alüminyum 6063 6061 5005 5052 7075 |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
Haddelenmiş Ekstrüde %99 Alüminyum Şerit Rulo Rulo 1100 T351-T851
| alaşım: | 1100 |
|---|---|
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
| teknoloji: | Haddelenmiş ve ekstrüde edilmiş |
Haddelenmiş %99 İnce Alüminyum Şeritler Toz Boyalı 1100 Alüminyum Rulo
| alaşım: | 1100 |
|---|---|
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
| teknoloji: | Haddelenmiş ve ekstrüde edilmiş |
4mm Kalınlık Alüminyum Alaşımlı Bobin H12 3003 3004 3005 Alüminyum Bobin
| alaşım: | 1050 |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
| Başvuru: | İnşaat Bina Dekorasyon Çatı kaplama tavan |
1000 Serisi Alüminyum Yuvarlak Boru Borular 1060 Gümüş Eloksallı 250mm
| Ürün adı: | Alüminyum Yuvarlak Boru |
|---|---|
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
| Standart: | ASTM,GB,JIS,BS,API |

