Tüm ürünler
-
Alüminyum Levha Metal
-
Alüminyum Levha Bobin
-
Alüminyum Yuvarlak Boru
-
Alüminyum Yuvarlak çubuk
-
Karbon Çelik Sac
-
Alüminyum Kare Tüp
-
İnce Alüminyum Şeritler
-
Yuvarlak Alüminyum Levha
-
Alüminyum Bobin Tüp
-
Alüminyum Kaynak Teli
-
Alüminyum Folyo Rulo
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha
-
Galvanizli Çelik bobin
-
Metal Kesme Bıçakları
anahtar kelimeler [ aluminum sheets metal ] eşleşme 86 Ürünler.
0.15mm - 250mm Alüminyum Alaşımlı Sac 6082 5083 5182 5754 Otomobil İçin
| Ürün adı: | 0.15mm Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 6000 Serisi Alüminyum levha |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
Isıl İşlem Görmüş 6000 Serisi Al Bobin Eloksallı Parlak Alüminyum Levha Rulo
| alaşım: | 6000 Serisi |
|---|---|
| öfke: | Mükemmel Korozyon Direnci ile AL Bobin Alüminyum Bobin 1060 Yüksek Temizlik Alüminyum Levha Rulo |
| Kalınlık: | 0.1mm-6.5mm |
H32 H34 H111 H116 H321 H112 5083 O Tekne Yapımı İçin Alüminyum Levha Levha
| Ürün adı: | H32 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 5000 Serisi Alüminyum levha |
| Yüzey İşlem: | Kaplamalı Kabartmalı Saç Çizgisi Cilalı Düz |
Ticaret Güvencesi Alüminyum Levha 1050 Levha 5mm 10mm
| Ürün adı: | 1050 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 1000 Serisi |
| Kalınlık: | 0,3-430 mm |
5052 6061 Alüminyum Rulo Rulo Rulo 0.1mm-6.5mm
| alaşım: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat Bina Dekorasyon Çatı kaplama tavan |
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
1050 1060 1100 İnce Alüminyum Şeritler 5052 6061 Eloksallı Alüminyum Levha Rulo
| alaşım: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat Bina Dekorasyon Çatı kaplama tavan |
| Tip: | Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Rulo Sac Alüminyum rulo alüminyum şerit |
Al 2024 için 0.3mm - 430mm Alüminyum Sac Kesme Metal
| Ürün adı: | 2024 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Seviye: | 2000 Serisi |
| Kalınlık: | 0,3-430 mm |
1060 AISI Metal Alüminyum Sac Panel 1mm 3mm 5mm 10mm Kalınlık
| Ürün adı: | 1060 Alüminyum Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,25-430 mm |
| Başvuru: | Sanayi,Dekorasyon,uçak yapıları,havacılık,İnşaat |
Eloksallı 6063 Metal Alüminyum Sac Levha 1060 3003 5052 5083 6061 100mm
| kalınlık aralığı: | 0.3-0.4-0.5-0.6-0.8-1-1.5-100mm |
|---|---|
| aralığın genişliği: | 500-2200 |
| özelleştirme: | Müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir |
ASTM 5005 Alüminyum Değirmen Finish Sac Levha Metal Gümüş Veya Özel Renk 500mm
| Seviye: | 5000 Serisi |
|---|---|
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
| Kalınlık: | 0.30mm~500mm |

